Get Adobe Flash player

O nas

Firma Almech rozpoczęła swą działalność w 1999r. Przedsiębiorstwo obecnie zajmuje się obróbką mechaniczną elementów metalowych prowadząc  jednocześnie  działalność  usługową w zakresie wykonywania konstrukcji metalowych, naprawy i konserwacji maszyn oraz produkcją narzędzi. Ponadto  w zakres usług firmy wchodzi również spawanie metodami TIG, MIG i MAG.


Chcąc sprostać wciąż rosnącym wymaganiom klientów postawiliśmy na nowe rozwiązania. Nasz park maszynowy postanowiliśmy rozszerzyć o innowacyjne rozwiązania technologiczne, a mianowicie Wycinarkę Laserową do cięcia stali firmy Trumpf oraz Prasę Krawędziową pracującą w systemie CNC tej samej firmy. Kolejnym krokiem na przód był zakup amerykańskiej maszyny do cięcia strumieniem wody firmy Omax.

 

Od początku istnienia firmy priorytetową sprawą dla nas była możliwie najwyższa jakość oferowanych usług, terminowość w realizacji zleceń, fachowa obsługa oraz miła atmosfera we współpracy z klientami. Chcąc stać się jeszcze bardziej wiarygodnym partnerem w interesach wdrożyliśmy Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą PN - EN ISO 9001:2001 w zakresie projektowania i produkcji elementów i konstrukcji metalowych oraz naprawy i przeglądu maszyn". Dlatego też możecie być Państwo pewni, że nad jakością oferowanych przez nas usług pracuje wykwalifikowana kadra specjalistów służących Państwu swym doświadczeniem i fachowym doradztwem.


Serdecznie zapraszamy do współpracy.